Kügim
    
 

Fiziksel Yapı

 
Ana SayfaFiziksel Yapı


Açık Ofis

20 girişimcinin ve 1 sekreterin yer aldığı açık ofiste; 21 adet ofis masası ve sandalyesi, 42 misafir koltuğu ve 21 sehpa, 21 evrak dolabı, 3 vestiyer dolabı, 21 bilgisayar, 1 adet yazıcı/fotokopi makinası, 22 adet IP telefon hizmete sunulmuştur.

 

 

Laboratuvarlar

iOS ile Mobil Programlama Eğitimleri için kurulan iOS Laboratuvarı için; 20 Mac bilgisayar, 1 adet eğitmen için Mac bilgisayar 20 adet bilgisayar masası, 20 adet bilgisayar sandalyesi, 1 adet eğitmen masası, 1 adet eğitmen sandalyesi mevcuttur.

Android ile Mobil Programlama Eğitimleri için kurulan Bilgisayar Laboratuvarı için; 20 masaüstü bilgisayar, 1 adet eğitmen için masaüstü bilgisayar, 20 adet bilgisayar masası, 20 adet bilgisayar sandalyesi, 1 adet eğitmen masası, 1 adet eğitmen sandalyesi bulunmaktadır.

 

Toplantı Salonları

Girişimcilerimizin kullanımına hizmet veren 2 adet toplantı salonu bulunmaktadır.

57m2’lik alana sahip toplantı salonumuzda iç ve dış paydaşlar ile görüşme ve toplantı yapma imkânı sunulmaktadır. 20 m2’lik toplantı salonu birlikte çalışma amaçlı yapılacak daha küçük toplantıların yapılması için hizmet vermektedir.

 

Derslik

Teorik derslerin verildiği 20 kişilik sınıfımız KOSGEB Girişimcilik eğitimleri için hizmet vermektedir.

 

 

Kütüphane

Kitaplık ve oturma alanlarının bulunduğu bir okuma salonu olarak hizmet vermektedir.

 

 

Dinlenme Odası

Bilardo ve Masa Tenisinin bulunduğu, günün stresinden kurtulmak için girişimcilerimizin hizmetine sunulmuş bir dinlenme alanı bulunmaktadır.